ד"ר ויטה יעקובלב

פיסול פנים

פיסול פנים הוא טיפול יעיל מאוד, בטוח, לא פולשני וללא ניתוח. הטיפול יכול להרים, לפסל ולהדק כל חלק בפנייך. על ידי טיפול בגווני השרירים שלך הנמצאים מתחת לעור כך שהתהליך קורה מבפנים החוצה. השינוי שמתרחש הוא טבעי לחלוטין מבלי לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. פיסול פנים מציע אלטרנטיבה לניתוח ואשר הפך לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר כדי להיפטר מקווי מתאר שטחיים ומקמטים. את הטיפולים הללו ד"ר ויטה יעקובלב הביאה לישראל.

 

ישנם שתי שיטות נפוצות של פיסול פנים,

  1. בחומצה היאלורונית אשר נשארות בין 4-8 חודשים.
  2. ושיטת המזו בוטוקס על ידי מילוי בוטוקס  בשיטה עדינה אשר לא פוגעת בשרירים

 

מתיחת פנים ללא ניתוח

בלי לשים לב, השנים שחלפו עשו את שלהן. אנחנו מגלות את זה ברגע אחד קטן, כשאנחנו בוחנות את עצמנו בראי ומזהות את הקמטים המסגירים את הגיל. הם מסגירים גם שנים שבהן קצת עיגלנו פינות. המשכנו לעשן, צרכנו אלכוהול ונחשפנו לשמש פעם אחר פעם, בטוחות שאנחנו רק תופסות קצת צבע. היום, כששנות ה-30 שלנו נראות כמו היסטוריה רחוקה, אנחנו מבינות שהגיע הזמן לעשות מעשה, ללטש את הדמות שמביטה אלינו מהראי, להעלים את הקמטים ולהיראות צעירות ורעננות יותר. היום זו גם משימה קצת יותר פשוטה, בזכות האפשרות לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח, וללא הכאבים הנלווים להליך הכירורגי המורכב.

 

מתיחת פנים

 

היתרון המרכזי של מתיחת פנים ללא ניתוח

נדמה שעד לא מזמן היה רק פתרון אחד לקמטים שנערמו וגרמו לנו להסתתר מאחורי שכבות אדירות של מייק אפ. הפתרון הזה כלל חדר ניתוח ותקופת החלמה ממושכת, במהלכה נדרשנו להתמודד עם נפיחות, כאבים ותופעות לוואי אחרות. אלא שהיום ניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח, ולהגיע לתוצאות נפלאות בהליך שאיננו פולשני ובהתאם – איננו כואב. במילים אחרות, הליך פשוט ומדויק מאוד יאפשר לנו להיראות קצת יותר צעירות, גם אם אין לנו מכונת זמן שתאפשר לנו לחזור לאחור.

מתיחת פנים באמצעות חוטים

כדי להגיע אל המראה הטבעי ונטול הקמטים אין היום צורך ברופא עם אזמל וחדר ניתוח, וגם לא בתקופת החלמה מפרכת או בסיכונים המאפיינים כל הליך כירורגי באשר הוא. מתיחת פנים ללא ניתוח היא הליך פשוט יותר שבו נעשה שימוש בחוטים מיוחדים המאפשרים לבצע הרמת פנים. בניגוד לניתוח לא נדרש כאן כל אשפוז, ובהשוואה להליך הכירורגי מדובר בצעד פשוט ומהיר, שיסתיים בתוך פחות משעה. עם הניסיון הרב של ד"ר ויטה יעקובלב בטיפולים אסתטיים בכלל ובביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח בפרט, זוהי הדרך האידאלית להעניק לעור שלך את המראה הנקי, החלק והרענן.

העלמת קמטים ושחזור קו הלסת

השימוש בחוטים הוא ללא ספק צעד יעיל המאפשר לנו להגיע לביצועים מופלאים ולמראה המושלם. למעשה, עם החוטים הללו ניתן להעלים את הקמטים, לטשטש את נזקי הזמן וכן לשחזר את קו הלסת הנפול. בפשטות, זוהי הדרך הטובה ביותר להחזיר לעור את הגמישות ואת המראה הצעיר, ללא ניתוח כואב, ללא אשפוז או הרדמה מלאה, וגם ללא נפיחות ותופעות לוואי המאפיינות את ההליך הכירורגי הפולשני.